מדוע כדאי לקנות טבעת יהלום 1 קראט וכמה זה עולה

כולנו יודעים שטבעות יהלומים תמיד היו פופולריות מאוד בקרב זוגות וכל האנשים המחפשים מתנה נצחית עבורה או בשבילו. אך האם אי פעם חשבת מדוע רוב האנשים שם בוחרים לקבל אבן יהלום 1 קראט? אבן יהלום מגיעה גם בגדלים וצורות אחרות.

לדוגמה, אתה יכול לקנות טבעת יהלום של 0.50 קראט או 0.98 קראט שתעלה לך פחות מטבע יהלום 1 קראט.

 

מדוע אנשים שוקלים לקנות טבעת קראט אחת

אנחנו לא נהנים לצפות בסרט אם אנחנו מפספסים את הדקות הראשונות של התוכנית. אנחנו לא מסתדרים עם חצי עוגיה או כוס תה מלאה חלקית. ואותה תכונה של פסיכולוגיה אנושית מתקיימת כשמדובר בקניות של תכשיטי יהלומים יקרים כמו טבעות אירוסין ועגילים.

 

אנשים נוטים להרגיש נמשכים יותר ומרוצים מטבעות 1 קראט בהשוואה לכל טבעת יהלום פחות קרט. אתה יכול גם לשקול לקנות טבעת של 2, 3 או אפילו 12 קראט אם יש לך מיליוני דולרים אלה בחשבונך. אבל אתה לא צריך לחוש קנאה בטבעת היהלומים הגדולה של קים ק. זה נראה גם מדהים וגם אלגנטי. ולקנות אחד לא יגרום לך לשבור את הבנק שלך.

 

עלות ליהלום קראט אחד

ישנם מספר גורמים הקובעים את מחיר טבעת היהלום ומשקל הקראט של היהלום הוא הגורם החשוב מכולם. לדוגמא, יהלום של 0.50 קראט יעלה לכם פחות מיהלום של 1 קראט. ומחיר האבן יעלה עם משקל קרט גבוה יותר.

 

צורות ליהלום 1 קראט וכיצד היא משפיעה על המחיר

מעיגול מושלם וסגלגל לצורת לב, תוכלו למצוא טבעת יהלום 1 קראט המתאימה ביותר לרעיון שלכם טבעת אירוסין או טבעת נישואין. יהלומי 1 קראט הם הבחירה הפופולרית בטבעות סוליטר יהלומים; האבן המרכזית נראית מדהימה וקלאסית. במהלך הקניות של טבעת היהלום שלך, תיתקל גם בסגנון טבעות הכולל אבנים מרובות שמשקללות יחדיו 1 קראט, 3 קראט ואפילו 12 קראט.

טבעות יהלום אלה עם אבנים מרובות מגיעות במחירים נוחים יותר מאשר טבעות אבן בודדות במשקל קראט זהה. חוץ מזה, צורות גזירות עגולות ונסיכים פופולריות ביותר בשוק תכשיטי היהלומים וכך המחיר עשוי להיות מעט גבוה יותר לטבעות עם אבנים אלה. בנוסף למשקל וצורת הקראט, גורמים אחרים כמו חיתוך, צבע ובהירות האבן ממלאים תפקיד חשוב גם בעלות טבעות היהלום.

 

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי

ברוכים הבאים לאתר פיקניק!
הצטרפו למועדון הלקוחות וקבלו

נהנים ממגוון הצעות ומבצעים

ומגוון הטבות נוספות!

חבר מביא חבר

דירוג מוצרים

שיתוף ופולו בסושיאל

דילוג לתוכן