סוככי סקיילייט

כשמדובר במבני צל, אנו חושבים על מתקן סטנדרטי, נייח וקבוע שאנו מכנים סוכך. אבל, האם ידעתם שניתן להפוך סוכך למבנה צל סקיילייט או בשילוב עם מסכי הצללה ועוד?

 

אחד הדברים המגניבים ביותר בסוככים הוא שתוכלו לעצב וליצור אותם כמבני צל מסוגים שונים שמספקים פתרונות הצללה מתקדמים כמו עם סוכך סקיילייט. הרעיון הזה אולי נראה קצת מוזר, אבל העובדה היא שזו דרך נהדרת ליצור צל לחצר האחורית, העסק או המסעדה שלכם. גגות תאורה מסורתיים מותקנים בגג שלכם, אבל הסוג שאנחנו מדברים עליו הוא מבנה צל עומד בחצר האחורית או מחובר איכשהו לצד הבניין שלכם.

 

בדקו כמה מהיתרונות של סוכך סקיילייט

 

פתיחה וסגירה של לוחות הבד: ממש כמו צוהר בגג שלכם, תוכלו לסגור ולפתוח את לוחות הבד של הסוכך. אתם יכולים לאפשר אור שמש כמה שאתם רוצים, או שאתם יכולים לשמור על החלונות סגורים לקבלת צל כללי.

 

אסתטיקה: הוספת סוכך סקיילייט לעסק או לבית יכולה להעלות את הערך האסתטי ואולי גם את ערך הבניין שלכם. ניתן לעצב את סוככי הראווה בצורות, צבעים וגדלים שונים.

 

כוונון הסוכך בלילה: בלילה, תוכלו לסגור את הלוחות כדי להציג את הכוכבים כשאתם יושבים על ריהוט הפטיו שלכם, ולוגמים כוס קפה או תה חם.

 

אין דאגות מהגג שלכם: לפתיחת צוהר בגג שלכם יש בעיות פוטנציאליות, כולל נזילות, והיא מאפשרת עלייה של הטמפרטורה בבית. אבל עם סוכך סקיילייט חיצוני בחצר האחורית או באזור אחר בעסק שלכם, אתם לא צריכים לדאוג מהבעיות האלה. כל שעליכם לעשות הוא ליהנות מהרבגוניות של יתרונות סוכך הסקיילייט שלכם.

 

סוככי סקיילייט יכולים להיות ממונעים, ידניים וקלים לתחזוקה. מבני הצל האלה לא רק מספקים צל אלא יכולים לסייע בהפחתת עליית הטמפרטורה בביתכם. אז בפעם הבאה שאתם חושבים על פרויקט שיפוץ בית, חשבו על התקנת סוכך סקיילייט.

 

למידע נוסף על סוככי סקיילייט או על פרגולות אלומיניום, אל תהססו לפנות אלינו.

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי
דילוג לתוכן