אוכל מומלץ לפיקניק – להתחבר אל הטבע

אחת ההנאות הגדולות ביותר שלנו היא לצאת עם יקירינו לפיקניק בטבע. אנחנו נהנים לעשות את זה כזוג צעיר שרוצה להתבודד בטבע, הרחק מאנשים, אנחנו נהנים לעשות את זה כשיש לנו ילדים ואנחנו רוצים לנתק אותם מהמסכים ולקחת אותם להשתולל באוויר הפתוח, וכן אנחנו נהנים לעשות את זה עם חברים או חברות, במצבים ותנאים שונים.

מן הסתם, בשביל שנוכל לערוך פיקניק כמו שצריך, הרי שאנחנו צריכים לדאוג שיהיה לנו אוכל מתאים. אנחנו נשמח להשקיע בשביל שנוכל ליהנות מארוחה טובה ואווירה נעימה. אם אנחנו כבר משקיעים אז למה שלא נדאג להכין אוכל בריא וטעים?

לשם כך אנחנו לא צריכים הרבה, מספיק שנשתמש במרכיבים שונים, למשל בשמן זית, ירקות, גבינות, דגים, לחמים וכבר יש לנו את כל מה שאנחנו צריכים בשביל ארוחה בריאה וטובה, אותה נוכל לאחסן בקופסאות, להכניס לצידנית ולקחת איתנו לפיקניק או לכל מקום אליו נרצה להגיע.

כפי שאפשר להבין, כל המרכיבים הנ"ל יכולים להתחבר כך או אחרת. למשל טונה בשמן זית הוא מאכל מאוד בריא ומומלץ, אנחנו יכולים כמובן לשים אותה בסלט או בתוך לחם עם ממרח. כמו כן, אנחנו יכולים להכין סלטים עם ירקות, גבינות וכן שמן זית. סביר להניח ששאר האנשים שיצאו איתנו לפיקניק וגם אנחנו, נהנה מהם.

לפני שנסביר כיצד אנחנו מכינים אוכל לפיקניק, חשוב לומר, רצוי מאוד להכין הכל מבעוד מועד, על מנת שלא נצטרך להכין את הדברים בבוקר לפני היציאה, אך אנחנו יכולים במידה ויש לנו זמן ואנחנו יודעים שתהיה לנו אפשרות, להכין את הדברים גם במקום עצמו. כך הכל יהיה טרי יותר.

איך מכינים אוכל לפיקניק

תחילה עלינו להחליט מה אנחנו רוצים להכין ובאיזו כמות. אין טעם להכין כמות גדולה מדי אך חשוב לא להכין מעט מדי, שלא נישאר רעבים. כמובן שאת כל המרכיבים השונים יש להכין מראש.

עלינו לחשוב גם על כך, שהאוכל עלול להיהרס בשטח הפתוח, בתנאי מזג האוויר, ועל כן אנחנו צריכים לדעת במה להשתמש וכן איך בדיוק לארוז ולאחסן את המרכיבים השונים. כאן יש יתרון לקופסאות טונה בשמן זית, מאחר והן יכולות להחזיק מעמד מבלי להתקלקל.

עוד נקודה היא, חשוב שנדע לשלב, לגוון. למשל, אנחנו יכולים לעשות יותר מסלט אחד. כך למשל, אנחנו יכולים לעשות סלט ירקות, סלט דגים, סלט עם גבינות ועוד. כאמור, כל אחד מהם נוכל לתבל עם מעט שמן זית. זה גם יהיה בריא וגם טעים.

כאן אנחנו מגיעים לעוד נקודה והיא, מוטב לנצל את הפיקניק להכנת ארוחה בריאה. זה יהיה נכון בשבילכם, זה יהיה נכון עבור הילדים שלכם. זו הזדמנות טובה לצרוך אוכל שהוא הרבה יותר טוב והרבה יותר בריא לגוף.

 

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי

ברוכים הבאים לאתר פיקניק!
הצטרפו למועדון הלקוחות וקבלו

נהנים ממגוון הצעות ומבצעים

ומגוון הטבות נוספות!

חבר מביא חבר

דירוג מוצרים

שיתוף ופולו בסושיאל

דילוג לתוכן