כיסוי לספה ישנה – כיסויים מדליקים שיהפכו את הספות שלכם לחדשות

מה היתרון של כיסוי לספה מהדור החדש? איך מחדשים את הספה באופן המשתלם ביותר?

הספה היא אחד הרהיטים הכי חשובים בבית.

  • ראשית, זה בדרך כלל הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים אל סלון הבית. אם רוצים לשפר את הרושם הראשוני, כדאי להשקיע בנראות הספה.
  • שנית, לספה יש תפקיד פונקציונאלי. זה הרהיט שבו משתמשים אם רוצים לשבת, לנוח ולהירגע. אין זה פלא, אם כך, שהספה גם צוברת בלאי ושחיקה לאורך הזמן.

החדשות הטובות: ספות ישנות אפשר פשוט לכסות

הפתרון עבור כל סוג של ספה הוא כיסוי ייעודי, באמצעותו ניתן לחדש את הספה הישנה מהר, ביעילות ובמחיר משתלם. במקום להחליף את כל הספה ולשלם על רהיטים חדשים, כל מה שעושים זה לבחור כיסוי מתאים.

הכיסוי המתאים עבור הספה צריך להיות אלסטי וגמיש. עם כיסוי אלסטי לספה אפשר לגרום לספה להיראות חדשה לגמרי, כמו גם ליהנות מתחושה נעימה ומרופדת. חוץ מזה, אפשר להשיג את הריפוד במגוון סגנונות עיצוב. כך מחדשים את העיצוב הקיים בסלון, או לחילופין מחליפים אותו בסגנון אחר ומעודכן יותר.

מנקים את הכיסוי במקום את הספה

מבחינה פרקטית, קל יותר לנקות את הכיסוי מאשר את הספה עצמה. בעוד ניקוי של הספה מחייב שימוש בחומרים ייעודיים והוא לרוב לא מתאים לבד או לעור, עם כיסוי אין בעיה כזו. בשביל לנקות אותו, כל שנדרש הוא לשלוף אותו החוצה ולהכניס אל מכונת כביסה.

ניקוי של כיסוי לספה ישנה יכול להתבצע אחת לכמה חודשים. במקרה של שימוש תדיר יותר בספה, מנקים את הכיסוי גם אחת לשבוע. חוץ מזה, לא צריך להפעיל מאמץ כדי להוציא את הכיסוי ואפשר להחזיר אותו בקלות אל המקום הייעודי שלו על הספה.

אפשר להשתמש גם בתור מתנה

יותר ויותר אנשים שמבינים את היתרונות של כיסוי בוחרים לקנות אותו בתור מתנה מדליקה לאישה שלהם, זו מתנה שיכולה להיות מושלמת עבור חברים, קרובים ובני משפחה. הוא מתאים לכל סוגי הספות ואפשר לבחור אותו לפי מידות או הטעם האישי. אם רוצים, ניתן גם לשלב בין כמה כיסויים כדי לשדרג את כל הספות בסלון.

מלבד זאת, כדאי להזכיר את ההתאמה של הכיסוי גם לספות ביתיות וגם לספות משרדיות. לא משנה איפה הספה נמצאת, תמיד יהיה כיסוי שיהלום אותה. בסופו של דבר, זה אביזר שמצליח לשלב בצורה מרשימה בין אסתטיקה ופונקציונאליות. בזכות היתרונות הללו, כיסויים אלו הופכים במקרים רבים לחלק משמעותי מאוד בסלון – ואף בחלל הכניסה של משרדים חנויות.

דילוג לתוכן