פיקניק בצפון

פיקניק בצפון

צפון הארץ מלאה במקומות משגעים לפיקניק חלומי. ריכזנו עבורכם את כל המקומות הכי שווים!

אתרים ששווה לבקר בהם בצפון הארץ

  • פארק נחל קדש (התחתון): ממוקם במקור נחל קדש בקצה עמק החולה, כשבעה קילומטרים דרומית לקרית שמונה. הפארק מציע שולחנות פיקניק, מגרש משחקים, גשר עץ קטן, תיאטרון תחת כיפת השמיים ושבילי הליכה נגישים לכל, כולל עבור מבקרים עם מוגבלות בניידות. שביל הפלמ"ח המוביל מאזור הבילוי מספר את סיפור לכידת מצודת נבי יושע.
  • פארק אדמית: פארק אדמית, השוכן על גבעה ממזרח לעיירה שלומי שבגליל המערבי על כביש מספר 899, הוא נקודת יופי טבעית עם עצי פרי ונוף פנורמי מראש הנקרה ועד רכס הכרמל. המבקרים יכולים ליהנות מטיול בגן התבלינים או מתחת לעצים המוצלים, מקוררים כל העת על ידי הבריזה הרעננה הנושבת מהים. הפארק מציע אתרי פיקניק, ציוד לברביקיו, ברזי מים, שירותים “ירוקים”, ספסלים לשבת עליהם, מסלולי נוף, נגישות לרכבים ושבילי הליכה נוחים שנגישים לכל ומותאמים לשימוש המבקרים שניידותם מוגבלת. האתר מספק גישה רגלית לשביל המוביל לגשר הקשת (מערת הקשת).
  • עין זיתים ביער ביריה: יער ביריה ניחן בנדיבות במעיינות, אתרים ארכיאולוגיים, קברים קדושים, חורשות ארז גבוהות, פרדסים ונקודות פיקניק. באמצע היער נמצא מבצר ביריה, אתר מדהים המסמל את מאבקו של העם היהודי ליישב מחדש את מולדתו. אזור הבילוי עין זיתים ("מעיין הזית") שנמצא בקצה היער מצויד במגרש משחקים לילדים, שולחנות פיקניק, מים זורמים ושירותים "ירוקים".

איך מגיעים? ניתן להגיע אל האתר מכביש עכו-צפת (כביש 85), ממנו פונים צפונה לכביש מספר 886.

  • דרדרה: פינה מענגת בלב חורשת אקליפטוסים בעמק החולה, שם זורמים נחלים קטנים לצד בריכה מוקפת שולחנות פיקניק ושפע של צמחייה טיפוסית לגדת נהר.

איך מגיעים? מראש פינה נוסעים לכיוון קיבוץ גדות ופונים צפונה אל דרך עמק החולה (כביש מספר 918). חוצים את נהר הירדן דרך גשר הפקק וממשיכים צפונה כשני קילומטרים נוספים לערך. שלט חום מכוון אותנו מזרחה אל דרך עפר סלולה שאחרי 400 מטר מובילה אותנו לדרדרה. קק"ל פיתחה את המקום, הוסיפה שילוט, תמונות של ימים עברו ואנדרטה לזכר שלושת הלוחמים שנפלו בהגנה על האתר.

  • בית היערן – יער נוף בית קשת: נוף פנימי זה, שיש לו קשרים הדוקים להיסטוריה של ההתיישבות החקלאית המוקדמת בארץ ישראל, הוא המקום המושלם לטיול רגלי, לנסיעה או לרכיבה על אופניים. למבקרים עם בעיות ניידות ישנם שבילים נגישים המובילים לשולחנות פיקניק שמתאימים לכל המשתמשים. מסלול הליכה קצר מאזור הבילוי של בית היערן מוביל לתצפית המספקת נוף נפלא לסביבה.

איך מגיעים: הכביש הנופי נגיש מכביש מספר 77 משער המחנה הצבאי שמשון, כשני קילומטרים מערבית לצומת גולני. לחלופין, אנו יכולים לנסוע בכביש מספר 65 (כביש עפולה-גולני) דרך קיבוץ בית קשת: לאחר פנייה חדה שמאלה נראה שלט המכוון אותנו אל דרך הנוף.

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי
דילוג לתוכן