איך לשלב בין רהיטים בביתכם

אם אתם לא יודעים הרבה על עיצוב פנים, יכול להיות שיהיה לכם קשה לשלב ולהתאים בין הרהיטים שלכם כדי ליצור מראה קוהרנטי אחיד. אבל זה לא אומר שבגלל זה אתם חייבים לקנות רק ערכות רהיטים שלמות. במאמר זה אנו עונים על כמה משאלות העיצוב הביתי ששלחתם לנו ועוזרים לכם לתאם רהיטים בדרך הנכונה.

האם רהיטים חייבים להיות זהים או דומים?

זה תלוי למה אתם מתכוונים במילה 'התאמה'. באופן כללי, כל הרהיטים בחדר ספציפי צריכים להשלים זה את זה. אנשים רבים קונים ערכות רהיטים, כמו סט אוכל המגיע עם שולחן וכיסאות תואמים. הסטים אמנם נועדו לעבוד יחד, אך הם אינם האופציה היחידה. הרהיטים שלכם יכולים "להתאים" מבלי להגיע מאותו סט או מבלי להיראות דומים בסגנון, כלומר גימורים דומים, ריפודים, צבעים, פירוט וכו'.

האם כסאות מבטא צריכים זהים או דומים?

כן ולא. מטבעם, כסאות מבטא בולטים מהריהוט האחר בחדר. עם זאת, צריך להיות קשר כלשהו בין רהיטי המבטא שלכם לבין שאר הרהיטים. אם, למשל, אתם מעצבים סלון עם ספה בצבע בז', אתם יכולים לבחור כיסא מבטא בצבע המופיע באחת מהכריות של הספה. באופן דומה, אם הבית שלכם מעוצב בסגנון עיצוב פנים מודרני, תרצו לבחור כיסא מבטא עם מאפיינים מודרניים המדמים מאפיינים מסוימים ומשלימים את הריהוט האחר בסלון.

איך לשלב בין רהיטים

כשמדובר בתיאום בין רהיטים, חשוב לראות את התמונה הגדולה. התאמה, במקרה זה, כוללת בחירת צבעים משלימים, סגנונות, טקסטורות ועוד, כך שהריהוט יעבוד היטב יחד בחדר. אם תחליטו לא לרכוש ערכת רהיטים, תצטרכו לאתר מאפיינים מסוימים של העיצוב שלכם וכך למצוא דרכים להשלים אותם. באופן כללי, עליכם להגביל את לוח הצבעים, לשים לב לגודל, לבחור כמה גימורי עץ ולהקפיד על נושא או סגנון יחיד. לא הייתם רוצים, למשל, לזווג ארון מסורתי גדול מימדים עם ספה מלוטשת ומודרנית.

 

זקוקים לעזרה בשילוב הרהיטים שלכם? המומחים שלנו לעיצוב פנים יכולים לעזור. בנוסף למבחר הענק שלנו של רהיטים לכל חדר בבית, כשאתם קונים בחנות שלנו, תהיה לכם גישה לשירותי עיצוב פנים בחינם שיעזרו לכם ליצור את בית חלומותיכם. בינתיים, עיינו בבלוג שלנו לעיצוב פנים שבו אנו מדברים על כל דבר בתחום, מאיך לבחור ספה פינתית ועד 10 הטעויות הנפוצות ביותר בעיצוב פנים.

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי

ברוכים הבאים לאתר פיקניק!
הצטרפו למועדון הלקוחות וקבלו

נהנים ממגוון הצעות ומבצעים

ומגוון הטבות נוספות!

חבר מביא חבר

דירוג מוצרים

שיתוף ופולו בסושיאל

דילוג לתוכן