ריהוט זכוכית – פרקטי או פשוט מפואר?

ריהוט זכוכית פופולרי כיום כפי שלא היה מעולם. ואכן, רק ריהוט זכוכית מסוגל ליצור עיצוב עתידני או היי-טקיסטי המוערך מאוד בקרב אינספור אנשים בכל רחבי העולם. מצד שני, יש קונים שטוענים שזו אינה ההחלטה הטובה ביותר לבית או למשרד שכן היא אינה מעשית כלל. כעת ננסה להבהיר את הנושא.

 

המראה והגידול בפופולריות של ריהוט זכוכית מחובר היטב לטכנולוגיות גבוהות. לפני 20 שנה אפשר היה בקלות להניח מכשיר טלוויזיה ונגן VHS על עמדת טלוויזיה מעץ וזה היה נראה מושך. כיום טלוויזיות פלזמה ענקיות או בתי קולנוע עם מערכות סאונד יוקרתיות פשוט אינן יכולות להיות מונחות על שולחנות סלון מעץ או מעמדים מהסוג הזה, שכן עץ אינו יכול להכיל פריטים כבדים כל כך. רהיטי זכוכית מיוצרים מסוגים מיוחדים של זכוכית חזקה בעובי של 15-20 מ"מ, כך שתוכלו להיות בטוחים שעמדת הזכוכית שלכם, שנרכשה ממוכר בהתאמה, היא בטוחה לחלוטין ולא תישבר ותפגע בציוד אודיו-וידאו יקר.

 

בהחלט, ריהוט זכוכית כיום כולל לא רק עמדות טלוויזיה או שולחנות קפה. ניתן לרכוש הרבה סוגים של מדפים, שולחנות אוכל, מראות מסוגננות ואפילו יחידות קיר עם שילוב מפואר של זכוכית בחנויות מקומיות ואינטרנט רבות.

 

אם אתם תוהים איזה ריהוט לבחור, שולחן סלון מזכוכית או למשל עץ או פלסטיק, תחילה חשבו על הטעם שלכם וגודל החדר שבו יונח ריהוט זה. אם אתם רוצים לנסות משהו חדש ואתם מוכנים לשינויים, ריהוט זכוכית והמראה המעודכן והמסוגנן שלו ימשכו בוודאי את תשומת ליבכם. שימו לב גם ריהוט עץ או פלסטיק כהה וכבד הוא בחירה טובה עבור חללים גדולים, אחרת חדר בגודל הממוצע ייראה קטן. לא ניתן לשמור על ריהוט עץ תחת קרני שמש ישירות שכן הוא יאבד את צבעו, לריהוט זכוכית אין מגבלות כאלה.

 

באופן כללי, ישנם שני מיתוסים עיקריים המונעים מאנשים לרכוש ריהוט זכוכית. בעוד שחלק אחד מהלקוחות הפוטנציאליים מחשיב רהיטים העשויים מזכוכית כשבריריים, האחרים מניחים כי זכוכית אינה מעשית ודורשת ניקוי מתמיד. אכן, מרבית האנשים מקשרים זכוכית עם משהו שנשבר בקלות; עם זאת, זה לא נוגע לרהיטי זכוכית מודרניים. רהיט שעשוי מזכוכית ללא פגמים או עיוות בהחלט יחזיק מעמד יותר מאשר רהיט מקביל העשוי מפלסטיק או מעץ. האם אתם חושבים שריהוט זכוכית ישמור סימנים של כל נגיעה שלכם? אז התבוננו בגימורי מט או בגוונים אפרפרים או שחורים – זה לא רק שטביעות האצבעות הן בלתי נראות, אלא גם הזכוכית מסתירה אבק ובעלת מראה רענן.

 

זה עדיין תלוי בכם, באיזה רהיטים לבחור ואיך לעצב את הבית שלכם, אבל אם אתם נמשכים לתחושת האור והמרחב שמעניקים רהיטי זכוכית, אל תהססו לגבי הרכישה שלכם.

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי
דילוג לתוכן