פיקניק לילדים ומשפחות

מצאנו את הבילוי המשפחתי המושלם! קחו את הילדים לחיק הטבע לפיקניק טעים ומלא אנרגיות.

טיפים לפיקניק משפחתי מושלם

כל הורה יודע שמפגש משפחתי כמו פיקניק יכול להיות בילוי כיפי במיוחד. אז לפיקניק המשפחתי הבא שלכם, נסו את הרעיונות הבאים, הם נהדרים לכל הגילאים.

משחקים, בשפע

מעל לכל, ברגע שאורזים סלי פיקניק ודואגים לאוכל, מגיע הזמן שבו כדאי גם לארוז משחקים. לא סתם משחק אחד אלא הרבה משחקים. משחקי קופסה, משחקי קלפים, משחקי איות, נייר ועפרונות – כולם קלים יחסית לנשיאה, ותוכלו בקלות לשים אותם בתא המטען של הרכב שלכם. גם כאשר הילדים לא לגמרי בקטע של משחקים, הם בסופו של דבר חווים איתם חוויה חיובית. כדי לשמור על המשחקים בטוחים ומאורגנים, הניחו משחקי לוח עם קופסאות שחוקות בכלים מפלסטיק. תיקים עם רוכסן ימנעו מחלקי המשחקים להיעלם והם נהדרים לאחסון.

כושר וכיף

ציוד ספורט הוא דבר נהדר נוסף שתוכלו לארוז ולשים בתא המטען. הזמינו את הילדים לשחק כדורגל או כדורעף בחוץ על הדשא. מצאו כמה משחקים נהדרים כמו קלאס, קפיצה על חבל וחמש אבנים, תנו להם לזרוק בלוני מים ולשחק סופטבול ופריזבי כל היום. זכרו שמשחקים צריכים להיות מיועדים לילדים בכל הגילאים כך שאיש לא יישאר מחוץ לכיף.

מסורת הקריאה

למרות שזה נראה בלתי אפשרי לפעמים לדרוש מהילדים לשבת לרגע כדי לקרוא סיפור, זו יכולה באמת להיות חוויה מתגמלת וחיובית עבורם. במיוחד כשמדובר בסיפורים על שודדי ים. נווטו בין הסיפורים, כמובן, כדי לבחור את הסיפור המתאים ביותר למשפחה שלכם, במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים מאוד. עם זאת, סוג זה של ספרות הוא דרך נהדרת להזכיר לילדים כי בחיק הטבע, המשפחה והקריאה יכולים להיות תענוג של ממש. אפשר לקרוא להם גם מתוך "ספר הדרקונים" מאת מייקל האג – ספר הרפתקאות מצוין על דרקונים.

בובות לאצבעות קטנות

עבור משפחת הילדים הקטנים שלכם, קניית בובות אצבע של בעלי חיים מחנות הצעצועים המקומית שלכם היא דרך מבדרת לספר סיפור. אתם יכולים גם להכין כמה בובות יד מגרביים על ידי שימוש בכפתורים לעיניים, מנקי צינורות ומקלות מלאכה לפיות ולידיים, וטושים צבעוניים לקישוט. בקשו מהילדים לקרוא לכל בובה בשם כשאתם מושכים אותן בזו אחר זו מסל הפיקניק שלכם. אפשרו לילדים לדון בכל אחת מהן ולהקשיב עם התפתחות סיפור.

עם סל נהדר כזה, אין ספק שהפיקניק הבא שלכם יהיה המדהים ביותר עד כה.

דילוג לתוכן