טיול? דברים שלא שוכחים בבית

כשאנחנו יוצאים לטיול, בין אם זה טיול בן יום בארץ ובוודאי אם מדובר בטיול ארוך בחו"ל, הרי שיש שורה של דברים שאסור לנו לשכוח. דברים שבלעדיהם אנחנו לא נוכל לטייל באופן נוח, בטוח, בריא, וכן דברים שאנחנו לא נוכל ליהנות מהטיול, אם לא ניקח אותם איתנו.

מן הסתם, לפני שאנחנו יוצאים לטיול עלינו להכין רשימה ברורה מה בדיוק אנחנו צריכים, מה בדיוק אנחנו רוצים לקחת איתנו. אנחנו נבנה רשימה על פי סוג ואופי הטיול, מספר הימים שהוא נערך וכן הסביבה בה אנחנו נשהה. כך גם נוכל להחליט, כמה דברים לקחת באופן כללי וכמה דברים ניקח מכל דבר. אם יש פריטים מסוימים שנוכל לרכוש במקום, במידת הצורך, אזי שנעשה זאת, ואז לא נהיה חייבים לקחת איתנו הכל.

יש כמובן דברים שאנחנו לא יכולים לוותר בשום אופן. למשל, מדרסים בהתאמה אישית. לא משנה מה סוג הטיול, לא משנה כמה זמן הוא נערך וכן לא משנה היכן הוא נערך. אנחנו נידרש להשתמש במדרסים בכל עת שאנחנו הולכים, בכל עת שאנחנו בתנועה או בכל מצב אחר.

מדרסים בהתאמה אישית הם חלק בלתי נפרד מהנעליים שלנו, ובדיוק כפי שאנחנו לא נשכח את הנעליים, נעלי טיול או נעלי ספורט, כך אנחנו לא יכולים לשכוח את המדרסים שלנו. כאן המקום להדגיש, רצוי אם אפשר, לקחת יותר מזוג מדרסים אחד, כך אם חס וחלילה קורה משהו, תמיד יש לנו זוג חלופי.

כאמור, עלינו להכין רשימה של דברים שעלינו לקחת לטיול. אנחנו מיד נציג חלק ממנה, מה שכן, מוטב להכין את הרשימה מספר ימים לפני הטיול, ולוודא שיש לנו את כל מה שאנחנו צריכים, יום לפני הטיול.

אילו דברים אסור לשכוח כשיוצאים לטיול

תרופות ועזרה ראשונה – לא משנה אם אנחנו יוצאים לטיול בארץ או בחו"ל, עלינו לוודא שיש עלינו את כל התרופות שאנחנו צורכים, תרופות ואמצעים שונים שיכולים לעזור לנו במקרה של כאבים או כל דבר אחר וכן עזרה ראשונה. אנחנו לא יכולים לדעת באילו מצבים ובאילו סיטואציות נוכל למצוא את עצמנו.

בקבוקי מים – הכוונה היא לא בהכרח לבקבוק מים כמו למתקן, אמצעי, אותו נוכל למלא במים ולסחוב איתנו. כך אנחנו לא נידרש לחפש מקורות מים חלופיים או לקנות מים בכל מקום. זה ישמש אותנו הן במזג אוויר חם והן במזג אוויר קר.

אמצעי תקשורת – הכוונה כמובן למכשיר סלולר, אם אנחנו נוסעים לחו"ל, עלינו לוודא שהמכשיר פתוח לשיחות יוצאות או לפחות הודעות. כך נוכל לשמור על קשר עם הבית.

ארנקים וחגורות כסף – רצוי שניקח איתנו אמצעים בו נוכל לשים את הכסף שלנו בצורה בטוחה, כמו כן את הדרכון, כרטיסי טיסה או כל דבר אחר.

אמצעי ביגוד – הכוונה לא רק לבגדים אלא גם לכובעים, צעיפים, כפפות, דברים שנידרש אליהם במזג אוויר קר.

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי
דילוג לתוכן