4 טיפים להישרדות עם בריחת שתן בפיקניקים, טיולים וחופשות

אתם תקועים בפקק תנועה בכביש המהיר, בדרך לראות את הילדים או הנכדים שלכם בחגים. או אולי אתם מחכים לטיסה מאוחרת בשדה התעופה. שני אלה הם מצבים של אי נוחות. אבל עבור מישהו עם בריחת שתן, תרחישי החופשה הסבירים האלה הם הרבה יותר מאי נוחות קלה. הם הורסים טיולים, או גורמים לביטול שלהם, ותורמים לחרדה ולבושה הנגרמת בגלל בריחת שתן.

 

נסיעות לחופשה הן הכרח עבור אנשים רבים בארצות הברית. אך עבור כ-30 מיליון האמריקאים הסובלים מבריחת שתן, ההמתנות הארוכות ללא גישה מתמדת לשירותים עשויות להיות סיוט. אבל זה לא חייב להיות ככה.

 

הנה טיפים מעולים לשרוד בטיולי חגים ופיקניקים עם בריחת שתן:

 

  1. תכננו, תכננו, תכננו – בימים שקודמים לנסיעתכם, נהלו יומן בריחת שתן. זהו יומן שבו תכתבו את מה ששתיתם ואכלתם, מתי הלכתם לשירותים או מתי היו לכם דחפים ללכת. זה עשוי לספק לכם כמה רמזים חשובים מתי לתכנן את הפסקות השירותים שלכם (במידת האפשר) וממה רצוי להימנע.

 

  1. לבשו מוצרי ספיגה לבריחת שתן – אנשים רבים הסובלים מבריחת שתן אינם רוצים להשתמש במוצרי ספיגה לבריחת שתן. אבל במצבים כמו נסיעות ארוכות, הם מהווים גיבוי טוב. מוצרי ספיגה לבריחת שתן הם פחות מגושמים ומורגשים ויכולים לספק לכם רמת ביטחון גבוהה.

 

  1. הימנעו מקפאין – יתכן שתרצו לשתות כוס קפה בזמן שאתם מתכוננים לטיסת הבוקר המוקדמת שלכם, אך מומלץ שתתנגדו לדחף הזה. קפאין הוא חומר משתן מאוד ויכול לתרום לבריחת שתן. בנוסף, הפחמן בשתיה הקלה עלול לגרות את השלפוחיתגם כן. מים הם הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לשתות.

 

  1. הקפידו לשתות הרבה – זה אולי נראה לא אינטואיטיבי, ואולי כדאי פשוט להימנע משתיית כל דבר על מנת להימנע ממקרים של בריחת שתן. אבל הימנעות משתייה יכולה להיות גרועה יותר עבורכם. אם לא תשתו הרבה, השתן שלכם ייעשה מרוכז מאוד. שתן מרוכז הנגרם מהתייבשות יכול לגרות את רירית השלפוחית ​​והשופכה ולמעשה להחמיר את בריחת השתן.

 

טיפים אלה יכולים לעזור לכם להרגיש טוב יותר במהלך הנסיעות. לרוע המזל, לבריחת שתן יש מחיר נפשי כמו גם פיזי. זה יכול להיות קשה רגשית לחשוב על להיות תקועים ללא שירותים במשך שעות, או על אפשרות לתאונת שתן פוטנציאלית. חולת בריחת שתן, שרון, מכירה את התחושה הזו טוב מדי. היא ביטלה טיול עם בעלה בבוקר שבו הם היו אמורים לצאת. שרון אמרה, "את פשוט תקועה. את מרגישה חשש ללכת לכל מקום. את מפחדת לחיות את חייך מיום ליום."

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי
דילוג לתוכן