10 הדיברות לנסיעה טובה

מתכננים נסיעה ? אלו עשרת הדיברות בשבילכם

מתכננים נסיעה בחופש הקרוב?זמן הביולי ברכב קצת קשה אז הכנו לכם 10 דיברות לנסיעה ארוכה.

יציאה לטיול ארוך הוא דבר מרגש, אבל זה גם יכול להיות מאתגר להישאר נוח ומאורגן על הכביש. בין אם אתם נוסעים ברחבי הארץ או מטיילים עם המשפחה, הכנו לכם כמה המלצות שיעזרו לכם להפיק את המרב מהמסע שלכם

מסלול לנסיעה בטוחה

הדיבר הראשון שלנו מתחיל בתיכנון לפני יציאה לטיול .
תכננו את המסלול שלכם: לפני שאתם יוצאים לדרך, הקדישו קצת זמן לתכנון המסלול שלכם וערכו מסלול גס של המקומות שאתם רוצים לבקר בהם. זה יעזור לכם להישאר על המסלול ולהימנע מלבזבז זמן יקר בדרכים. השתמשו בגוגל מפות על מנת להוסיף נקודות עצירה מרובות ולראות את תיכנון המסלול עם כל עצירה ועצירה בכך תוכלו להעריך ולהערך בהתאם לזמנים.

אם בביטחה עסקינן

הישארו בטוחים: בנהיגה למרחקים ארוכים, חשוב לשמור על בטיחות ועירנות. הקפידו לנוח מספיק, נהגו בתורות במידת האפשר, וחגורו תמיד את חגורת הבטיחות. הימנע מנהיגה בלילה או בתנאי מזג אוויר גרועים, והיו מודעים לחוקי התעבורה והמנהגים המקומיים

ארוז את המוצרים לטיול בצורה חכמה

מספר 3 כאשר אורזים לטיול ארוך, חשוב לארוז חכם ולהביא רק את מה שצריך, טוב אולי לא רק את מה שצריך אבל תשדלו לא להעמיס סתם.
חישבו להשתמש בקוביות אריזה או בשקיות דחיסה כדי למקסם את המקום ולשמור על החפצים שלך מאורגנים. ערכו רשימת אריזה מבעוד מועד כדי להבטיח שלא תשכחו שום דבר חשוב קחו איתכם תיק נוסף לחפצים דרושים וכמו כן לנישנוש ,בקבוק מים ומטען נייד.

4 נוחות זה שם המשחק , נסיעות ארוכות ברכב עלולות להיות לא נוחות, ולכן חשוב לנקוט בצעדים כדי להישאר נוחים. שקול להביא כרית נסיעה, שמיכה וביגוד נוח ללבוש ברכב. אם לפניכם נסיעה ארוכה, שקול להשקיע בכרית מושב כדי לספק תמיכה ונוחות נוספת.

5. הביאו אוכל מוכן מהבית וחטיפים כדי להימנע מרעב ולהתפתות לעצור לאוכל מהיר, הביאו אתכם כמה חטיפים בריאים כמו פירות, אגוזים וחטיפי גרנולה. ארוז צידנית עם משקאות וחטיפים לשמור במכונית, ותכנן עצירות בחנויות מכולת או בשווקים בדרך כדי להצטייד באספקה.
את האוכל נסו לאכול מחות למכונית ואולי כחלק מתיכנון היעדים למסלול שלבו את הנקודות האכילה ועשות פיקניק נחמד כל המשפחה.

6. שמור על מכונית נקייה: כדי לשמור על ניקיון המכונית שלך גם בחופשה, ארוז חומרי ניקוי כגון מגבות נייר, מגבונים לחים ושואב כף יד קטן. השתמש בכיסויי מושבים כדי להגן על ריפוד המכונית שלך, וקבע כמה כללי יסוד למשפחה שלך לגבי שמירה על ניקיון המכונית. נצל את עצירות המנוחה כדי לנקות כל שפיכה או בלגן, קחו איתכם שקיות זבל ודאגו כבר בסוף השימוש לזרוק אותם לפח.

השביעי ואולי החשוב ביותר לפני יציאה לטיול

שמרו על הרכב שלכם: לפני היציאה לטיול ארוך, וודאו שהרכב שלכם תקין. בדוק את השמן, לחץ האוויר בצמיגים ונוזלים אחרים, ודאגו לרכב שלך לטיפול במידת הצורך. ארוזו ערכת חירום וכמו כן עזרה ראשונה למקרה של תקלה בערכת חרום יכולה לכלול:צמיג רזרבי, כבל התנעה משולש אפוד זוהר ופנס למקרה של תקלות בלתי צפויות.

לֹא תִּסַּע שָׁלוֹשׁ שָׁעוֹת רָצוּף

הדיבר השמיני ובבקשה בבקשה הקשיבו לו , קחו הפסקות: חשוב לעשות הפסקות במהלך נסיעות ארוכות במכונית כדי למתוח את הרגליים ולקבל קצת אוויר צח מעבר לכל זה גם הפן הבטיחותי חשוב מאוד, אז למענכם ולמען הסובבים אתכם בבקשה קחו הפסקות.
תכננו עצירות באזורי מנוחה או תצפיות נוף לאורך הדרך. במידת האפשר, תכנן את המסלול כך שיכלול אטרקציות או פעילויות מעניינות לאורך הדרך, כגון מסלולי הליכה או מוזיאונים על מנת להימנע מנסיעה ארוכה

9 בידור לא יזיק, נסיעות ארוכות במכונית יכולות להיות משעממות, לכן חשוב להביא אתכם קצת פעילויות מתוכננות מראש כדי לבדר אתכם ואת המשפחה שלכם.
שקול להביא משחקי נסיעות, אולי ארץ עיר,הכינו פלילסט מראש לנסיעה ועוד כל מיני פעלויות כאלו ואחרות העלות על דעתכם כדי להעביר את הזמן. אם אתה מטייל עם ילדים, טאבלט עם סרטים ומשחקים על מנת שלא יפריעו לנהג.

אחרון אחרון חביב

10.שתו מים: חשוב לשמור על לחות במהלך נסיעות ארוכות ברכב, במיוחד במזג אוויר חם. ארוז צידנית עם הרבה מים ומשקאות אחרים, קחו איתכם בקבוק מים צמוד ותכנו עצירות באזורי מנוחה או בחנויות נוחות כדי למלא מחדש את האספקה ​​שלך.

על ידי ביצוע המלצות אלו, תוכלו להפוך את הטיול הארוך שלכם למהנה יותר וללא מתח. בין אם אתם בוחנים מקומות חדשים או מבקרים במועדפים ישנים, טיול מתוכנן ומאורגן היטב יכול להיות חוויה בלתי נשכחת עבורכם ועבור משפחתכם נסיעה מהנה ושמחה אוהבים צוות פיקניק

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי
דילוג לתוכן