שאלות ותשובות

כמובן, הרכישה מאובטחת על פי תקן PCI ומתבצעת על ידי גורם חיצוני של חברת מאסטר קארד בעל אבטחת מידע ברמה גבוהה.

אם ברצונכם משלוח דחוף אתם יכולים לכתוב בהערות ההזמנה ומעבר לכך ניתן ליצור איתנו קשר בוואטסאפ או בטלפון לפני ההזמנה בכדי לוודא כי זמן המשלוח עומד בדרישותכם

 תפקידנו לעניק ללקוח ביטחון ושקט לכן התשלום אצלנו מאובטח  וניתן לשלם באמצעות קישור לביט ובמגוון סוגי אשראי (ניתן לראות פירוט בתחתית העמוד)

זה תלוי במיקום שלך ובשיטת המשלוח שתבחרו. אנו שואפים לעבד ולשלוח את כל ההזמנות תוך 1-2 ימי עסקים. לאחר שההזמנה שלך נשלחה, זה בדרך כלל לוקח 2-5 ימי עסקים למשלוח.

כן, ניתן לבטל את ההזמנה שלך תוך 24 שעות מביצועה. אנא צורו איתנו קשר בהקדם האפשרי אם אתם רוצים לבטל את ההזמנה.
כמו כן ניתן להחזיר מוצרים על פי תקנון החזרת מוצרים

כן, אנו מברכים ומעודדים ביקורות של לקוחות. ניתן להשאיר ביקורת באתר האינטרנט שלנו או בדפי המדיה החברתית שלנו.

אנחנו נלהבים להביא אהבה לעם ישראל באמצעות המוצרים שלנו. אנו מאמינים שבילוי בחוץ ונהנה מהיופי של הטבע היא דרך מצוינת להתחבר עם יקיריהם וליצור זיכרונות מתמשכים.
היו קשובים לסביבה ולסובבים אתכם והעניקו אהבה חזרה.

אפשר לבצע הזמנה באתר שלנו על ידי בחירת המוצרים הרצויים והוספתם לעגלת הקניות שלך. לאחר מכן, פשוט עקובו אחר תהליך התשלום כדי להשלים את ההזמנה שלכם.

אצלנו אין סכום הזמנה מנימלי אבל כן יש משלוח חינם בקנייה מעל 449 ש"ח

פיקניק עושה משלוחים לכל חלקי הארץ אך יתכנו עיכובים על פי אזורים חריגים, ניתן לראות רשימה כאן

עלות המשלוח לנקודת הפצה בעלות של 25 ש"ח בזמן אספקה של 7 ימים או משלוח עם שליח עד הבית בעלות של 30 ש"ח בזמן אספקה שלא יאוחר מ5 ימי עסקים

אם ברצונכם משלוח דחוף אתם יכולים לכתוב בהערות ההזמנה ומעבר לכך ניתן ליצור איתנו קשר בוואטסאפ או בטלפון לפני ההזמנה בכדי לוודא כי זמן המשלוח עומד בדרישותכם

אתם בהחלט יכולים לכתוב לנו בהערות עדיפות לשעות ואנחנו נעשה את המקסימום התחשבות, כמו כן אפשר גם לפנות אלינו ישירות בוואטסאפ או בטלפון על מנת להדגיש את החשיבות.

אם אינך בבית או שלא ענית לטלפון מהשליח ישנן אפשרות ראשונה לבקש מהשליח שישאר את המשלוח בכניסה לבית, אפשרות שנייה השליח יחזור שוב פעם ביום אחר ללא כל חיוב נוסף פעם הראשונה של חוסר זמינות.

אם נעשתה טעות וקיבלת פריט שגוי או פגום אנחנו נדאג לפצות אותך ולשלוח שליח עם המוצר החדש ולאסוף את המוצר השגוי תוך שני ימי עסקים ממועד הפניה.

כמובן שאתם יכולים לשנות או לבטל את ההזמנה לאחר הביצוע, הכי טוב להתקשר ולהסביר לנו ונעשה את המקיסמום, מעבר לכך אפשר לבטל את ההזמנה כל עוד לא קיבלתם הודעה על יציאת המישלוח וכמו כן לאחר יציאת המשלוח ניתן לבטל או לשנות בעלות המשלוח בלבד.

 כן, אנו המוצרים מבוטחים. ביטוח זה מכסה נזק מקרי, גניבה ואובדן ההזמנה שלך מרגע ההזמנה ועד לקבלת.

אם אתם  צריכים להגיש תביעה לביטוח מוצר, אנא צורו קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו בהקדם האפשרי. אנו נספק הנחיות להגשת תביעה ונעבוד איתכם כדי לפתור את הבעיה

ביטוח המוצר אינו מכסה נזק או אובדן שנגרמו כתוצאה מפעולות מכוונות, שימוש לרעה או הזנחה. הביטוח לא מכסה נזק או אובדן שנגרמו מאסונות טבע או אירועים אחרים שאינם בשליטתנו

ביטוח המוצר מתקיים למשך תקופת האספקה. לאחר שההזמנה שלך נמסרה ואושרה, הכיסוי הביטוחי מסתיים

יש לנו הבטחת שביעות רצון של 100%, מה שאומר שאם אינך מרוצה לחלוטין מההזמנה שלך, ניתן להחזיר אותה תמורת החלפה או החזר מלא בעלות משלוח בלבד. אנא צורו קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו כדי ליזום החזרה.

אצלנו בטוחים במוצרים שלנו ואנחנו נותנים החזרת מוצרים של עד 30 ימים מיום העסקה בעלות משלוח בלבד

כן, ניתן להחזיר פריט גם אם הוא נפתח או נעשה בו שימוש, כל עוד הוא עדיין באריזתו המקורית ובמצב זהה בעת קבלתו.

אנו שואפים לעבד החזרות במהירות האפשרית, בדרך כלל תוך 5-7 ימי עסקים. לאחר עיבוד ההחזרה שלך, ישלח דוא"ל עם אישור וההחזר שלך יונפק.

החזרים מונפקים לשיטת התשלום המקורית ששימשה להזמנה. אם שילמת באמצעות כרטיס אשראי או חיוב, ההחזר יזוכה בחזרה לאותו כרטיס. אם שילמת באמצעות כרטיס מתנה או זיכוי לפיקניק, ההחזר יזוכה בחזרה לחשבון משתמש באתר פיקניק.

כן, ניתן להחזיר מתנה תמורת החזר מלא או החלפה, כל עוד היא מוחזרת תוך 30  יום מיום העסקה במידה והמוצר עדיין באריזתו ובמצבו המקורי.

אנו מציעים אחריות יצרן בעלות 12 חודשים על כל המוצרים הנמכרים בפיקניק. אחריות זו מכסה פגמים בחומרים ובעבודה למשך כל התקופה.

האחריות מכסה פגמים בחומרים ובעבודה המתרחשים במהלך שימוש רגיל במוצר. זה כולל כל פגמי ייצור או תקלות שעלולים להיווצר.

האחריות אינה מכסה נזק שנגרם כתוצאה משימוש לרעה, שימוש לרעה או הזנחה של המוצר. האחריות איננה מכסה בלאי רגיל, או נזק שנגרם כתוצאה מתאונות או אסונות טבע.

אם ברצונכם להגיש תביעת אחריות, אנא צורו קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו. אנו נספק הנחיות להגשת תביעה ונעבוד איתכם כדי לפתור את הבעיה.

אנו שואפים לעבד תביעות אחריות במהירות האפשרית, בדרך כלל תוך 5-7 ימי עסקים. לאחר עיבוד התביעה שלך, אנו נספק הנחיות לתיקון או החלפת המוצר.

אם לא ניתן לתקן את המוצר, אנו נספק החלפה או זיכוי, בהתאם להעדפתך.

האחריות אינה מכסה עלויות משלוח עבור החזרת המוצר אלינו. עם זאת, אנו נכסה את עלות משלוח המוצר שתוקן או שהוחלף בחזרה אליך

אנו מקבלים מגוון שיטות תשלום, כולל כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב ונקודות זכות לפיקניק. אנו מקבלים תשלומים גם באמצעות פלטפורמות תשלום מקוונות פופולריות, כגון bit

לא, אין חיובים או עמלות נוספות עבור השימוש במערכת התשלום..

התשלום מעובד בזמן התשלום בעת ביצוע ההזמנה. לאחר עיבוד התשלום שלך תקבל דוא"ל עם מספר ההזמנה ומייל נוסף עם חשבונית מהמערכת סליקה מהאובטחת שלנו.

אם התשלום שלך נדחה, תצטרך לספק אמצעי תשלום תקף כדי להשלים את ההזמנה שלך. ייתכן שתצטרכו לפנות לבנק או לחברת האשראי שלכם כדי לפתור בעיות עם אמצעי התשלום שלך.

לא, אתה יכול להשתמש רק באמצעי תשלום אחד עבור הזמנה בודדת. עם זאת, אתה יכול להשתמש בשילוב של זיכויים לפיקניק ואמצעי תשלום עבור הזמנה בודדת

אם תרצו לבקש גישה או מחיקה של המידע האישי שלכם, אנא צור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו

הסטורית ההזמנות שלך תיהיה זמינה לצפייה תחת החשבון שלך בפרטי החשבון

אנו משתמשים בפרוטוקולי הצפנה ואבטחה על פי תקן האבטחה גבוהה , כלל התשלום אינו מתבצע על ידי פיקניק  אלא על ידי גרום חיצוני מהימן בכדי להגן על פרטייך.

כחלק מהשירותים של דפדפני האינטרנט מציעים יתכן שתוכלו לשמור את פרטי האשראי שלכם אך חשוב לדעת כי פרטי האשראי כלל לא שומרים אצלנו ואין לנו שום גישה או אחריות וכי השירותים אינם מוצעים דרכנו או דרך חברת האשראי שלנו.

כן, אנו מציעים החזרים עבור רכישות באשראי אם המוצר פגום או אם יש בעיה בהזמנה שלך. אנא צור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו אם אתה צריך לבקש החזר

איננו חולקים את המידע האישי שלך עם צדד שלישי כל שהוא, למעט מקרים בהם יש צורך לספק את השירותים שלנו (כגון שיתוף כתובתך עם שותף משלוחים).

אם אתם חושד בגישה בלתי מורשית לחשבון או למידע שלכם, אנא פנה מיד לצוות שירות הלקוחות שלנו. אנו נעבוד ביחד כדי לחקור את הנושא ולנקוט פעולה מתאימה כדי להגן על החשבון והמידע שלכם.

על ידי ביקור באתר שלנו תוכלו להירשם למערכת הניוזליטר שלנו ולקבל מבצעים והנחות שוות בזמני אמת.

כן, אפשר לשנות את פרטי החשבון וההגדרות בכל עת על ידי כניסה לחשבון וניווט לקטע "הגדרות". כאן תוכלו לעדכן את המידע האישי, אמצעי התשלום והגדרות ההתראות שלך.

כן, אנו מציעים קוד קופון בשווי 5% בעת הצטרפות ועוד מגוון הטבות שוות על פי העונות והמבצעים שיש באתר

כמובן, בחשבון שלכם תוכלו למצאו את היסטורית ההזמנות שלכם ועוד מגוון כלים ומידע אודות החשבון שלכם.

כן , ניתן בכל עת. עם זאת, שים לב שמחיקת חשבונך תמחק גם את היסטוריית ההזמנות והמידע האישי שלך

כן, ניתן לבטל את הסכמתך לקבלת מיילים שיווקיים והתראות מפיקניק על ידי עדכון הגדרות ההתראות שלך בחשבונך

אם תרצו לבקש גישה או מחיקה של המידע האישי שלכם, אנא צור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו

ניתן ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו. אנו נעבוד איתך כדי לפתור בכל בעיה.   

יש לודא שיש  חיבור אינטרנט יציב ושפרטי התשלום נכונים. אם עדין מופיע הבעיה, אנא צורו קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו לקבלת סיוע

אם ישנה תקלה או טעות במשלוח, כגון עיכוב או בעיה בכתובת המשלוח, אנא צורו קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו בהקדם האפשרי. אנו נעבוד איתכם כדי לפתור את הבעיה ולוודא שהמשלוח יסתיים בהצלחה.

אם ישנה בעיית התחברות לחשבון שלך, יש לוודא את כתובת הדוא"ל והסיסמה . אם עדיין התקלה מופיע, ייתכן שנצטרך לאפס את הסיסמה שלכם או ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו לקבלת סיוע

ניתן לראות את כל פרטי שירות הלקוחות של פיקניק דרך עמוד צור קשר

צוות שירות הלקוחות שלנו זמין בשעות הפעילות בימים א-ה 8:00-17:00 יום ו וערבי חג 08:00-12:00 כדי לסייע לך בכל שאלה או בעיה

כן, אנו מציעים תמיכה טכנית עבור המוצרים והשירותים שלנו. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן עם המוצרים או השירותים שלנו, אנא צורו קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו לקבלת סיוע.

אנו מתייחסים ברצינות לתלונות ומשובים של לקוחות ושואפים לטפל בהם במהירות וביעילות.

יקניק מציע מגוון מוצרים ליציאה מהבית החל ביציאה לבית הספר , למכללה או למשרד ועד למוצרי לינה בטבע , מוצרים לטיסות ולשהייה בבית מלון

כן, אנו מציעים מבחר של סלי פיקניק ותרמילים שמתאימים להרפתקאות בחוץ. סלסלות ותרמילים אלה נועדו להכיל את כל הציוד החיוני לפיקניק שלך

כן, אנו מציעים מבחר של צידניות וקופסאות האוכל המושלמים לשמירה על האוכל והמשקאות שלך קרים תוך כדי תנועה. הצידניות וקופסאות האוכל הללו מגיעים במגוון גדלים וסגנונות כדי לענות על הצרכים שלך.

כן, אנו מציעים מבחר של סכום עשוי מסיבי חיטה ועוד מגוון כלים לשימוש חוזר המושלמים להפחתת הפסולת ולמזעור ההשפעה הסביבתית שלך. כלים אלה עמידים וקלים לניקוי, מה שהופך אותם לאידיאליים להרפתקאות בחוץ.

כן, אנו מציעים הנחות ומבצעים עבור הזמנות בכמות גדולה. אנא צור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו לקבלת מידע נוסף.

זה תלוי במבצעים או בהנחות הספציפיות. אנא בדוק את התנאים וההגבלות של כל מבצע או הנחה כדי לראות אם ניתן לשלב אותם.

ניתן להירשם לניוזלייטר של פיקניק , לעקוב אחרינו ברשתות החברתיוית ולהתעדכן בבאנרים המופיעים באתר.

עגלת קניות
פייסבוק ווטסאפ ווטסאפ
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
0 סל קניות
החשבון שלי
דילוג לתוכן